bestsellery, Książki, książki dla kobiet

Życie niczym film akcji

Wydawać by się mogło, że bogactwo jest w stanie zagwarantować szczęśliwą egzystencję, pełną satysfakcji i optymistycznego spoglądania w przyszłość. Ludzie majętni są najczęściej postrzegani przez znaczną część społeczeństwa jako ci, którzy mają wszystko. Niestety, nawet z pozoru najtrwalsze szczęście może obrócić się w pył w wyniku dramatycznych wydarzeń, przed którymi nikt nie jest w stanie się ustrzec. Nagły wypadek, niespodziewana choroba, czy śmierć. Z takimi problemami nie sposób walczyć przy pomocy gotówki i kart kredytowych. Bardzo dotkliwie przekonali się o tym Massimo i Laura – główni bohaterowie książki pod tytułem „Kolejne 365 dni” autorstwa Blanki Lipińskiej.

Nieprzewidywalne koleje losu

Miłość, która połączyła Massimo i Laurę rozpoczęła się w wyjątkowo intrygujących, a można nawet powiedzieć, kontrowersyjnych, okolicznościach. Laura, młoda Polka, wybrała się wraz z przyjaciółmi na słoneczną Sycylię, by spędzić tam wakacje. W wyniku podstępu i pewnego rodzaju szantażu, przeprowadziła się tam już na stałe i zdecydowała układać sobie życie na nowo u boku przystojnego przywódcy mafii. Wybranek jej serca, Massimo Toricelli to mężczyzna apodyktyczny, władczy i przystojny zarazem. Między nim i Laurą rodzi się gorące uczucie, a tworzony przez nich pełen namiętności związek owocuje ciążą kobiety i wystawnym ślubem wprost z bajki. Niestety, ich dalsze życie nie przypomina baśni, lecz burzliwy film sensacyjny obfitujący w dramatyczne sytuacje. Laura pada ofiarą postrzału. Podczas gdy znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym, Massimo musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu i powiedzieć lekarzom, kogo mają uratować. Matkę, czy nienarodzone dziecko?

Zacząć od nowa

Strata dziecka staje się punktem zwrotnym w życiu małżeństwa. Laura ociera się o depresję, oddalając od męża i zauważając kolejne rysy pojawiające się na ich związku. Romantyzm i czułość, które niegdyś należały do codzienności, zostają zastąpione przez agresję i wyrzuty. Massimo coraz częściej sięga po alkohol, a popchnięta ku ostateczności Laura podejmuje decyzję o porzuceniu go i zakończeniu tej relacji. Pociechy szuka w ramionach innego mężczyzny. Nacho, bo tak nazywa się nowy wybranek jej serca to również mężczyzna niezależny i zaangażowany w działalność przestępczego świata. Czy to aby na pewno właściwy kandydat? I czy tym razem Laura odnajdzie prawdziwą miłość, która przetrwa próbę czasu?

„Kolejne 365 dni” to trzeci i jednocześnie ostatni tom trylogii, która opowiada o losach Laury i Massimo. W tym cyklu do tej pory ukazały się już: „365 dni” oraz „Ten dzień”. Czytelnik otrzymuje opowieść, pozwalającą na zatopienie się w luksusowym i pełnym blasku świecie, który przepełniony jest używkami, intrygami, przemocą, przestępczością i namiętnymi uczuciami.

Blanka Lipińska, autorka, to polska pisarka, która może pochwalić się wydaniem kilku bestsellerów. Jej specjalnością są pozycje z gatunku literatury obyczajowej i kobiecej, która okraszona jest pikantnymi, odważnymi i mocno rozwiniętymi wątkami erotycznymi.